ZA PŘÍPRAVOU A ZKOUŠKAMI NEMUSÍTE NIKAM JEZDIT!

Od 7. 9. 2015 je naše jazyková škola jediný autorizovaný partner pro Evropské centrum jazykových zkoušek – Cambridge Exams, http://www.elec.eu/ na berounsku a hořovicku. To znamená, že připravujeme k těmto jazykovým zkouškám a zároveň tyto zkoušky organizujeme.

Zkoušky probíhají v Berouně, se 100% úspěšností našich studentů. Přípravné kurzy na jazykové zkoušky probíhají v partnerských základních a středních školách, kam žáci denně chodí. Kurzy začínají po vyučování. Kurzovné za celý rok pro ZŠ činí 1950 Kč + učebnice, kurzovné za celý rok pro SŠ (úrovně PET, FCE, CAE, CPE) činí 2950 Kč + učebnice.

ZKOUŠKY CAMBRIDGE ENGLISH PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY
Všechny představy Vašeho dítěte o budoucnosti jsou na dosah ruky. S jednou podmínkou: správnou kvalifikací. A ať už je vysněný obor jakýkoliv, je to právě jazyková kvalifikace, kterou je potřeba prokázat téměř vždy, když o něco důležitého jde – na školách všech stupňů i v nejrůznějších profesích. Zjistěte, jak mezinárodní zkoušky z angličtiny Cambridge English pro základní školy mohou pomoci i Vašemu dítěti. Forma testování je zábavná a výsledky testu přináší přehled o pokroku, který děti v rámci osvojování si cizího jazyka dělají. Zkouška má obrovský motivační efekt, připraví děti na složitější zkoušky v budoucnu, pomůže při přijímacích zkouškách na střední školy. Zkoušky mají tři úrovně pokročilosti - Starters, Movers, Flyers. Poslední jmenovaná úroveň odpovídá úrovni A2 podle CEFR. Pro starší a pokročilejší děti jsou pak vhodné zkoušky KET a PET.

ZKOUŠKY CAMBRIDGE ENGLISH PRO STŘEDNÍ ŠKOLY
Nenech se vyšachovat! Víš, že zkouška FCE může nahradit profilovou maturitu z anglického jazyka? Víš, že už teď mají tisíce středoškoláků o 5 bodů k přijímačkám na vysokou školu víc než Ty? Dobré vysoké školy uznávají jazykové zkoušky Cambridge English u přijímaček. A dávají za ně body navíc. A Ty si dobrou školu zasloužíš. Udělěj si jazykovou zkoušku a získej stejné šance jako ostatní! Pro starší a pokročilejší jsou vhodné zkoušky KET a PET, respektive jejich varianty "for Schools". Skutečně velmi talentovaní studenti mohou absolvovat Cambridge English: First. Výuka pro všechny zájemce od 2 do 100 let pro všechny úrovně v místních základních a středních školách je za stejné ceny.

TOEFL
TOEFL je uznávaná zkouška pro studium v USA. Tato zkouška je organizována z USA a je možné ji absolvovat na několika místech v ČR Udělejte si přípravný kurz TOEFEL a máte zkoušku v kapse!

STÁTNÍ JAZYKOVÁ ZKOUŠKA
Udělejte si přípravný kurz Státní závěrečné jazykové zkoušky a máte zkoušku v kapse!